Látky podľa farby

 

 

Zásielky do ČR odosielame viackrát týždenne za vynikajúce ceny!


Šijacie stroje nad 100€ môžete nakupovať na splátky prostredníctvom:

alebo


 


Zväčšiť mapu


Programy pre tvorbu výšivky


Programy pre tvorbu výšivky

SOFTWARE PRE VYŠÍVACIE STROJE

 Vážení zákazníci, na našom trhu je veľa rôznych programov pre vyšívacie stroje. Niektoré sú základné, jednoduché a niektoré sú zložitejšie. Ak ste začiatočník a budete chcieť iba jednoducho zobrať fotografiu alebo obrázok vo formáte jpeg, png, a podobne a jediným kliknutím automatom vytvoriť výšivku, siahnite po základnom programe Janome Digitizer JR, ktorý je svojou jednoduchosťou určený práve pre vás.

Ak už ale chcete tvorbu výšivky ovplyvniť a chcete ju upravovať, vybrať si rôzne typy hustoty výšivky, plastické vzory, atď., zamerajte sa na vyšívacie programy typu Janome Digitizer PRO, ktoré všetky tieto funkcie majú a nové typy programov dokážu dokonca fungovať s programom Corel, pracovať v krivkách, takže ak v tomto programe viete pracovať, získate obrovskú výhodu a náskok.

Hlavná rada, ktorú vám môžeme dať, je, nenechajte sa zlákať softwarom pre výšivku, ktorý je zdarma. Neskôr, keď zistíte, že tento program vám už nevyhovuje alebo po prvom upgrade vášho počítača zistíte, že program nefunguje, budete sklamaní a zbytočne sa budete učiť niečo, čo budete musieť neskôr aj tak vymeniť.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

JANOME DIGITIZER MBX PROFI COREL
 

Cena 10cm/1ks 1 167,00 € (29 320,88 Kč)

skladom
doprava zdarma

ZDMyODNi